Türkiye’nin dünyaya yayılan en köklü markalarından biri olarak, 70 yıldır ürettiğimiz güvenlik ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. “Kalite, güven ve garanti” ilkeleriyle gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları, “sevdiğiniz herkesi ve her şeyi güvende tutma amacıyla” hayata geçiriyor.

Türkiye’de kendi alanında %98 ile en çok bilinen marka olan Kale Kilit, tüm ürün gruplarında (kilit, kapı, kasa, pencere sistemleri) sektöründe güçlü pazar liderliğini yıllardır koruyor. Sektörde pazar payı ölçümü olmamakla birlikte, 10 haneden 8’i Kale Kilit veya silindir kullandığını beyan ediyor. Kale Kilit, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında uzun yıllardır yer alıyor.

Güvenlik konusunda geliştirilen yeniliklerle, yarım asrı aşkın süre boyunca Kale kullanıcılarının kendilerini güvende ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan Kale Kilit, yenilikçiliğin sürdürülebilir başarının temel anahtarı olduğu vizyonu ile hareket ediyor. Bu vizyonla Türkiye’de faaliyet gösterdiği her alanda her zaman ilklere imza atan Kale Kilit, sektöründe başarılı yolculuğuna devam ediyor.

Neden Kale kilit'i Tercih Etmeliyim ?